1
1 nokta
 1. 1 Death Note


  Death Note, en iyi animelerden biri olarak kabul edilen, bir ölüm defteri ile ilgili korku ve gerilim dolu bir hikayenin anlatıldığı bir anime serisidir. Ölüm defteri, ölümü istediği kişinin adını ve fotoğrafını yazmakla kullanılabilir. Light Yagami, ölüm defterinin gücünü kötüleri cezalandırmak için kullanır ve bu süreç kendisi için de tehlikeli bir maceraya dönüşür. Death Note, Lightın başına gelen olayların akışını ve karşılaştığı karmaşık kurgu ögelerini mükemmel bir şekilde anlatır.

 2. 2 Kimi no Nawa


  Kimi no Nawa yaratıcılık konusunda kesinlikle parmakla gösterilen bir anime. Birbirlerini tanımayan ve farklı yerlerde yaşayan iki gencin rüyalarında birbirlerinin yaşantılarına ilk elden tanık olmalarını ve bağlanmalarını konu alan Kimi no Nawa, drama, romantizm konusunda oldukça başarılı bir anime. Tabii ki bu konu güzel bir görsel sunum ve müzik ile de birleşince çıktığı zamanda yılın animeleri arasında gösterilmesine sebep olmuştu.

 3. 3 Avatar: Son Hava Bükücü


  ödüllü bir anime dizisidir ve kuşkusuz en iyi animeler arasında yer alır. Bu fantastik macera üç elemente sahip olan bir dünyada geçer. Güçlü Ateş, Su ve Toprak Bükücüleri güçlerini kontrol altına almaya çalışırken, Avatar, her üç elementi bükebilecek tek kişidir ve barışı koruma görevini üstlenir. Bu macerada, Avatar, elementleri bükerek dünyayı hayatına kötülükten kurtarmaya çalışırken, kahramanlık, kötülük ve arkadaşlık gibi klasik kavramların üzerinden akıp gider.

 4. 4 Attack on Titan


  Eren Yeager ailesi ile birlikte Shiganshina bölgesinde yaşamaktadır. İnsanlar 100 yıl önce ortaya çıkan devler (Kyojin, Titan) yüzünden büyük ve güçlü duvarlar ardına kurulan şehirlerde yaşamaktadır. Bir gün 60 metrelik bir dev duvarda gedik açar ve Eren’in yaşadığı bölge diğer devler tarafından istilaya uğrar. Eren, üvey kız kardeşi ve en yakın arkadaşı, bütün devleri öldürmeye ant içerler ve orduya katılırlar.

 5. 5 Monster


  Genç ama son derece yetenekli bir beyin cerrahı olan Dr. Kenzo Tenma, hiçbir hastasına bulunduğu konuma göre öncelik tanımayacağına karar verir. Ancak bir gün, kafasından vurulan bir hastayı belediye başkanının önüne koyar. Bu tercihi hayatının değişmesine neden olur.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

1
1 nokta
Bihterinyo

Tepkiniz Nedir?

Beğenilenler Beğenilenler
0
Beğenilenler
hate hate
0
hate
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Biçim Seçin
Hikaye
Gömülü ve Görselli Biçimlendirilmiş Metin
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Dereceli Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için olumlu veya olumsuz oy verin
Meme
Özel memler yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube ve Vimeo Yerleştirmeleri
Audio
Soundcloud veya Mixcloud Yerleştirmeleri
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF biçimi