seninlisten.com, intenete erişebileceğiniz her ortam ve her cihazdan anlatmak istediklerinizi hızlı bir şekilde paylaşabileceğiniz bir haber alma ve eğlenme platformu girişimidir. Haber almak ve öğrenmek isteyen kullanıcılarının soru soran başlıklar ve başka bir türlü cambazlıkla vakitini çalan bağğzı büyük isimlere sahip haber kaynaklarından bıkmış olmanın bir sonucudur.

Sevdiğiniz, güldüğünüz, şaşırdığınız, eğlendiğiniz veya sinirlendiğiniz konularda fotoğraflarla, videolarla ve diğer sosyal medya paylaşımlarıyla zengileştirebileceğiniz içeriklerinizi paylaşabilir veya başka içerikleri takip edebilirsiniz. Kapımız herkese açık olduğu için her konudan her türlü liste, test ve anket oluşturabilirsiniz. Burada “Her Türlü” kavramını biraz açıklamak gerekiyor. Ayrımcılık, ırkçılık, nefret söylemi, cinsiyetçilik, hakaret ve insanlık onuruna saygısızlık içeren paylaşımlar bu “Her Türlü” kavramının sadece kapsamı dışında değil aynı zamanda karşısındadır.

Bizimle işbirliği ve içerik ortaklığı yapmak ve seninlisten.com‘a reklam vermek için İletişim sayfasından bize yazabilirsiniz.

Buralara kadar gelip bir de bu yazıyı sonuna kadar okumaya vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bi Format Seçerek Başlayalım
Test
Her Konu Olabilir Çünkü Neden Olmasın
Genel Kültür Testi
Bilgi Seviyesi Ölçer
Anket
Kim Neye Ne Diyor
Hikaye
Burdan Herşey Yapılıyor.
Liste
Anam Babam Liste
Ters Liste
Bir Numarayı Merak Etmek İçin
Açılır Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item