0

İkili ilişkilere sevgi ve aşk girdiği zaman bazen çok karmaşık olabiliyor. her ne kadar zor ve karmaşık olsa da her insanın yaşaması gereken güzel duygulardır. İnsanlar sevdiği kişilere her zaman farklı davranmıştır. Ben asla belli etmem diyenler bile asla kendilerini yeterince gizleyemezler. Çünkü aşk böyle bir duygudur işte.

 1. 1 Küçük dokunuşlar

  giphy-2.gif

  İnsanlar hoşlandıkları insana dokunmak isterler. Sizden hoşlandığını düşündüğünüz kişi, konuşma esnasında eliniz ve omzunuz gibi yerlere dokunma eğilimindeyse büyük ihtimalle sizden hoşlanıyordur.

 2. 2 Sizin hakkınızda ki detayları unutmazlar

  giphy-4-1.gif

  Bir kişi eğer sizden hoşlanıyorsa sizle alakalı küçük detayları unutmazlar. Geçmişte yaşadığınız küçük bir olay gibi, sevdiğiniz bir film gibi konulara dikkat ederler. 

 3. 3 Kalabalık ortamlarda sizinle ilgilenirler

  giphy-6.gif

  Kalabalık ortamlarda sizinle daha fazla konuşurlar. Bir grup ortamında, gerçekten konuşacak bir şey olmasa bile size doğru yaklaşıp bir konuşma başlatıyorlarsa sizden hoşlanıyor olabilirler.

 4. 4 Seninleyken iyi hissetmen için çabalıyorsa

  giphy-1-1.gif

  Onunla geçirdiğin vakit boyunca seni mutlu etmek için çabalıyorsa ve bunu fazlaca belli ediyorsa sizden hoşlanıyor olabilir.

 5. 5 Sıradan şeylerden konuşuyorsanız

  giphy-7.gif

  The Vida Consultancy adlı randevulaşma ajansından psikolog Madeleine Mason Roantree, sizinle mesajlaşmak için bir bahane bulacaklarını söylüyor. Mesajların “Şimdi parktan döndüm” ya da “Yoğun bir gündü” gibi garip ya da boş olması sizi endişelendirmesin. Sizinle konuşmak hoşuna gidiyor ve büyük ihtimalle sizden hoşlanıyordur.

 6. 6 Benzer yanlarınızı ortaya koymaya çalışırlar

  giphy-3.gif


  Tabii ki dikkatinizi çekmek isteyen kişiler ortak yanlarınızı keşfetmeye ve birbiriniz için ne kadar mükemmel olduğunuzu göstermeye çalışır. Sizinle daha fazla muhabbet edebilmek için yalnızca bir taktikdir bu.

 7. 7 Size mutlaka zaman ayırırlar

  giphy-2-1.gif

  Birinin sizden hoşlandığını anlamanın en kolay yollarından biri size zaman ayırıp ayırmamasına bakmaktır. Eğer gün içerisinde ne kadar yoğun olursa olsun size ayıracak zaman bulunuyorsa ya da sizinle görüşmek için zaman yaratıyorsa sizden bu gerçekten hoşlandığı anlamına gelir.

 8. 8 Seninle İlgili Daha Çok Şey Öğrenmek İstiyorsa

  giphy-11.gif

  Sana durmadan kendinle ilgili sorular sorması, pek de arkadaş canlısı bir hareket değil hani… Arkadaşlık ilişkilerinde iletişim, duygusal ilişkilerde olduğu gibi ilerlemez. İki tarafın da kendileri hakkında bilgi verme süresi aynı gibidir. Oysa duygusal ilişkilerde genelde taraflar birbirleriyle ilgili çok daha detaylı şeyler öğrenmek, her şeyi bilmek isterler. Hangi renk, hangi şarkı, hangi burç, hangi yemek…? Kısacası tıpkı o şarkıdaki gibi: “Hakkında her şeyi bilmek istiyorum, bu aşk değil de nedir?”


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

0
Arif

Tepkiniz Nedir?

Beğenilenler Beğenilenler
0
Beğenilenler
hate hate
0
hate
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Biçim Seçin
Hikaye
Gömülü ve Görselli Biçimlendirilmiş Metin
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Dereceli Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için olumlu veya olumsuz oy verin
Meme
Özel memler yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube ve Vimeo Yerleştirmeleri
Audio
Soundcloud veya Mixcloud Yerleştirmeleri
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF biçimi