0

Koç Burcu Erkeği Temel Özellikleri:

Hareketli ve enerjik yapılarıyla dikkat çekerler. Bu burçta doğan erkeklerin en büyük özelliği, ben merkezci olmalarıdır. Bu burcun mensupları pratik kişilerdir, coşkulu ve heyecanlıdırlar. Hayat içerisinde ilerlerken asla enerjileri ve heyecanlarından bir şey kaybetmezler. Kendilerine olan güvenleri, dışarıdan bakıldığında çok rahat hissedilebilir.

Burcu Erkeğinin Fiziksel Özellikleri:

Genellikle uzun yüzlü ve uzun boylu olur. Kol ve bacak kasları güçlü olur. Esmer ve kıvırcık saçlar genel görülen özellikler arasındadır. Sağlıklı cilt tipleri olur. Genelde spora düşkün olur bu nedenle, düzgün fizik görünümüne sahiptir. Gülüşü dikkat çekici olan koç burcunun dişleri ise düzgün ve bakımlı olur.

Koç Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri:

Aşırı cömerttir. Bir Koç Burcu erkeğiyle birlikteyseniz, en iyi ve en kaliteli mekanlara gideceğinizden şüpheniz olmasın. Kolay mutlu olur bu nedenle en sıkıntılı anlarından bile kârlı çıkmayı ve bundan mutlu olmayı bilirler. Hiçbir randevusuna geç kalmaz dakiktir. Azimli ve çalışkandır. Eğlenceye düşkündür. Genelde elini attığı tüm işleri başarır bu nedenle iyi bir yönetici olur. Sevgi doludur ve çok merhametlidir.

Koç Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri:

İnatçıdır. Dediğim dedik bir burçtur. Aldatmaya yatkın bir burçtur. Bencil ve diktatördür. Ben merkezci yapısı, karşısındaki insan için dayanılmaz olabilir. Hataya tahammülü yoktur, buna rağmen oldukça da sorumsuz bir yapısı vardır.

Koç Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı:

Bu Koç Burcu erkeklerinin aşk hayatı oldukça çalkantılı ve hareketlidir. Hatayı kabullenen bir burç olmadığından, sevgilisinin hatasını kabul edemez ve ilgisini kaybedebilir. Fazla ilgiden hoşlanmayan Koç Burcu sıkıştırılmaya gelemez. İlişkilerinde ilgiden çok sevecenlik arar. Kıskanç bir yapıya sahiptir ama bunaltmaz. Özgürlüğüne müdahaleyi asla kabul etmez, sorun çıkarıp kavga edebilir. Bencil yapıları yüzünden ilişkilerinde sevme ve bağlanma istemez, ölçülü davranırlar.

Koç Burcu Erkeğinin İş Hayatı:

Koç Burcu erkekleri hırslı yapısıyla iş hayatında da oldukça etkileyicidir. Lider olma özelliği ve sahip olduğu hırsla iş hayatında başarılı olur. İyi bir lider, eğlenceli bir ekip arkadaşı olur.

Koç Burcu Erkeğinin Cinsel Hayatı ve Cinsellik:

Bencil yapısı cinsellikte de öne çıkar koçun. Sevişirken kulağınıza, kendisini anlatırken bulabilirsiniz. Ateş grubu olan bu erkekler cinsel yaşamlarında oldukça aktif ve enerjiktirler. Aynı enerjiyi partnerlerinden de beklerler. Oldukça geniş bir fantezi dünyasına sahip olan bu burç erkeği sizi şaşırtabilir. Kontrollü ve sağlam yapısı sizi başka dünyalarla tanıştırabilir. Elektriklerinin tuttuğu bir partner bulduğunda, yatakta oldukça istekli ve arzuludurlar.

Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Koç Burcu erkekleri liderliği sever o nedenle liderlik yapabileceği ortamları sever. Beğenilmek yaşam tarzı olduğundan, övgü onlar için bir besin kaynağıdır. Övgü almaya bayılır. Sosyal ortamlara oldukça düşkündür ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok sever. Spora olan düşkünlükleri ise başka bir ilgi alanını doğurur. Koç burcu erkeklerinin ilgilendiği bir spor dalı mutlaka vardır.

Koç Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Meraklı olan Koç Burcu erkeğinin dikkatini çekmeyi başarmışsanız, size adım atması an meselesidir. Kendine olan öz güveni, koç burcu erkeklerini dışa dönük ve girişimci yapar. Bu nedenledir ki bir Koç Burcu erkeği sizden hoşlandıysa adım atmaktan çekinmeyecektir. Duygularını kendine saklayan bir burç değildir. Sizden hoşlandıysa mutlaka belli edecektir.

Koç Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

Koç Burcu erkekleri kıskançtır. Bu özelliğini baskılama konusunda çok başarılı olamasalar da partnerini bunaltmaktan kaçınır.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Affeder ve Barışır?

Hatayı sevmeyen Koç Burcu erkeklerinde ikinci şans pek olmaz. Tek bir hatanız onun yanındaki yerinizi zora sokabilir. İstekleri konusunda net olan bu burcun erkekleri bencil yapıları sebebiyle kendilerini hep ön planda tutacaktır. Hatanızı affetmesi için ise af dilemeniz ve onu yüceltip egolarını beslemeniz etkili olabilir.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner?

İlişkilerinde aradığı mutluluğu yakalayan bir Koç asla gitmeyi tercih etmez. İlişkisini tehlikeye atacak bir tutum içerisine girmekten kaçınır. Böyle bir ilişkiden zor vazgeçer ama vazgeçtiğinde geri dönmesi pek olası değildir. Geri dönmesini sağlamak istiyorsanız egolarını ve savaşçı kimliğini devreye sokmalısınız.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Giyinir?

Kaliteyi severler ve her daim şık olurlar. Modanın yakın takipçisi olmasalar da kendilerine yakışanı bulmakta zorlanmazlar. Her daim şık ve temizdirler.

Koç Burcu Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Akılcı ve mantıklı konuşmalar Koç Burcu erkekleri için önemlidir. Bir konuda ikna edilmesi gerekiyorsa bunu ona kanıtlamalısınız. Geçerli nedenleri ve olası sonuçlar konusunda mantıklı konuşmaları dikkate alacaktır.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Sever?

Sahiplenici bir burç olan Koç Burcu erkekleri, size sevgisini göstermekten çekinmez. İlgiden ziyade sevecen bir tavır sergiler. İlgi kendisini bunaltır bu nedenle ilgi konusunda kendisi de ketum davranır. Bağlanmaktan kaçınan bu burç erkekleri severlerse güzel âşık olurlar.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Bir Koç Burcu erkeğini kendinize aşık etmek istiyorsanız, kendinizden emin olmalısınız. Meraklı bir burç olan koç burcu erkeğinin dikkatini ve ilgisini üzerinizde tutmak istiyorsanız, mutlaka meraklarını taze ve canlı tutmalısınız.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Kendinden emin kadınlardan hoşlanırlar. Sinirli bir kadın onlara itici gelir. Nazik ılımlı bir kadınlar onlar için vazgeçilmezdir. Zor bağlanan bu burç erkekleri, itaatkâr kadınları sever. Kendilerine hürmet eden kadınlara kolay bağlanırlar.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Kendinden emin bir yapıya sahip olan Koç Burcu erkeğine hediye seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik işe yarar olmasıdır. Alacağınız hediye kesinlikle kaliteli olmalıdır. Hayatını kolaylaştıran hediyelere bayılırlar. Dikkat çekmeyi sevdiklerinden, hediyeleri dikkat çekici olmalıdır. Bencil yapısına uygun hediyelerde koçlar için tercih edilebilir.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

Bu tamamıyla neyi affetmesi gerektiğiyle alakalıdır. Ufak hatalara bile müsaade etmeyen bu burcun erkekleri, affetme konusunda pek başarılı değillerdir. Af dilemeye karar verdiğinizde affedilmek istiyorsanız onu övün. Pohpohlanmak Koç Burcu erkeğinin kalbini yumuşatacaktır.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Kendi hatasının sebebiyet vermesi üzerine yaşanan pişmanlık, diğer burçlardan farklı işler Koç erkeğinde. Koç Burcu erkekleri pişmanlığını belli etmez. Pişmanlık yaşadığını sinirli olmasından anlayabilirsiniz ancak. O kadar sinirli olur ki, patlamaya hazır bomba gibi dolaşır etrafta. Bu sinir onları ve yaşam kalitelerini aşağılara çeker.

Pişmanlığı unutmak ya da hafifletmek için kendilerine iş yaratırlar. Aynı anda bir sürü iş yükü yüklerler kendilerine. Yanıp yıkılmak, ağlamak tarzları olmadığından bu hissi bir sürü iş yaparak atlatmaya çalışırlar. Koç Burcu erkeklerinde pişmanlık uzun soluklu olmaz. Kendilerini çabuk toparlar ve hayatlarına daha çabuk uyum sağlarlar.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Olur?

Kolay mutlu olan Koç Burcu erkekleri, yaşamdan keyif almayı çok iyi bilirler. Keyfine düşkün olan bu burcun erkekleri, bu uğurda tüm servetini harcamaktan çekinmez. Sosyal açıdan girişken olan Koç erkeklerinin çok arkadaşı olur. Gezmeyi, eğlenmeyi sevseler de arada yalnız kalmak isterler.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

Eğlenceli ve sosyal olan Koç Burcu erkekleri özgürlüklerine oldukça düşkündür. Kısıtlanmalara gelemeyen Koç Burcu erkekleri aynı özgürlüğü size tanımayabilir. Sevecen ve sahiplenici yapıları dikkat çeker. Dik başlı ve dediğim dedik bir burçtur.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Baba Olur?

Sorumsuz yapıları Koç Burcu erkeklerini özgür yapsa da genellikle baba olduklarında bu özellikleri rafa kalkar. İlgili ve sevecen bir baba olurlar.

Koç Burcu Erkeği Hangi Rengi Sever?

Koç burcu için renkleri kullanmak oldukça önemlidir. Genellikle siyah tercih etseler de nar çiçeği, kırmızı ve bej rengi de vazgeçilmezleri arasındadır.

Koç Burcu Erkeği Hangi Yemeği Sever?

Kaliteyi seven Koç Burcu erkekleri yemek konusunda da oldukça seçicidir. Yediği her yemeğin en iyisi olmasına özen gösterir. Özel ve farklı deneyimlere her zaman açıktırlar. Deniz ürünlerine düşkündür Koç Burcu erkekleri. Kahvaltı ise en önemli öğünüdür. Kahvaltıda sucuklu yumurtaya bayılırlar. Mezelere ise oldukça düşkündürler.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

0
Bica

Tepkiniz Nedir?

Beğenilenler Beğenilenler
0
Beğenilenler
hate hate
0
hate
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Biçim Seçin
Hikaye
Gömülü ve Görselli Biçimlendirilmiş Metin
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderim için oy verin
Dereceli Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için olumlu veya olumsuz oy verin
Meme
Özel memler yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube ve Vimeo Yerleştirmeleri
Audio
Soundcloud veya Mixcloud Yerleştirmeleri
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF biçimi